Плюшевий плед в коляску - люльку, буде приємний Вашій дитині!
Прикрасить дитячу ліжечко, диванчик і просто буде родзинкою Вашого інтер'єру!
Розмір пледа: 80х100см.
Колір ванільний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 110.0 см |
| Довжина | 160.0 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип по складу | Штучний |
| Розмір | Односпальний |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 110 см |
| Довжина | 160 см |
| Поліестер | 100 % |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 110 см |
| Довжина | 160 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Бірюзовий |