Розмір: 46*30*10*8 см
Чохол: внутрішній чечол - члопок 100%
зовнішній чохол - 80% бавовна 20% - поліестер
Наповнювач: піна Viscotex
Виробник: Viscotex (Туреччина)
Viscotex® Ортопедична Подушка Visco може бути використана людьми, які мають такі проблеми, як біль і ущільнення, грижа у шийному відділі хребта. Якщо Ви багато часу проводите в сидячому положенні, така подушка для Вас.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 46 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | як на фото |
| Колір | як на фото |